Küçükçekmece / İstanbul

Tel: 0552 580 65 65  - 0212 575 65 65 Fax: 0212 813 90 04

info@eceotomotiv.com.tr

Pazartesi - Cuma: 8:30 – 19:00 Cumartesi: 8:30 – 16:00

Pazartesi - Cuma: 8:30 – 19:00 Cumartesi: 8:30 – 16:00
Küçükçekmece / İstanbul

Bilgisayarlı Arıza Tespiti (Diagnostik)

Bilgisayarlı Arıza Tespiti (Diagnostik)

Bilgisayarlı arıza tespiti yani diagnostik cihazı araca bağladığımız zaman araçta var olan arızaları ve aracın elektronik beynine attığı geçmiş arızaları görebilmekteyiz. Bilgisayarlı arıza tespiti cihazı ile aynı zamanda araca takılan yeni elektronik parçaların tanıtımı, adaptasyonu, kodlaması bilgisayarlı arıza tespit cihazı sayesinde yapılabilmektedir. Aracınızda bulunan herhangi bir elektronik arıza veya göstergenizde uyarı lambası yanması durumunda, bu uyarı ve arızaların sebebini uzmanlarımız tarafından çözüme kavuşturuyoruz.
Gerekli Tüm Donanıma Sahibiz …

Dikkate alınmayan ikaz ışıkları araçta mekanik hasarlara yol açabilmektedir. Birçok araç kullanıcısının hata kodları devam etmesine rağmen, bilgisayarlı arıza tespiti yaptırmamaktadır. Buda yüksek maliyetli arızalar yol açabilmektedir. Bilgisayarlı arıza tespitini zamanında yaptırmak sizi yüksek maliyetlerden kurtarabilir.

Bilgisayarlı Arıza Tespiti Neleri Kapsar?

  • Arıza Tespiti
  • Arıza Okuma
  • Parça Tanıtma
  • Adaptasyon
  • Kalibrasyon
Bilgisayarlı Arıza Tespiti Diagnostik Cihaz

Günümüz teknolojisi ile üretilen ve üretimi hala devam eden araçlarda manuel kontrol ile arızaların kaynakları ve çözümlerini sağlamak olanaksızdır. Ece Otomotiv Bosch Car Service ile dünyanın lider orijinal ekipman tedarikçi güvencesi ile aracınızda oluşan tüm arızaları gidermek için buradayız.