Fren Sistemleri | Ece Otomotiv

Küçükçekmece / İstanbul

Tel: 0552 580 65 65  - 0212 575 65 65 Fax: 0212 813 90 04

info@eceotomotiv.com.tr

Pazartesi - Cuma: 8:30 – 18:00 Cumartesi: 8:30 – 16:00

Pazartesi - Cuma: 8:30 – 18:00 Cumartesi: 8:30 – 16:00
Küçükçekmece / İstanbul

Fren Sistemleri

Fren Sistemleri

Fren sistemleri sizin, sevdiklerinizin ve seyir halindeki tüm araçların güvenliği için oldukça önemlidir. Bakımlı bir araç fren sistemi, hızınızı kontrol altında tutmanızı ve aracınızın güvenli mesafede durmasını sağlayabilmektedir. Kontrolleri, tespitleri ve işlemleri hassasiyet ve uzmanlık ister.

Fren Sistemi Kontrolleri Neleri Kapsar?

  • Fren Balata Kontrolü
  • Fren Disk Kontrolü
  • Fren Hidroliği Yağı Kontrolü
  • Fren Kampanaları Kontrolü
  • El Freni Ayar Kontrolleri
  • Abs Esp Asr Sistem Kontrolleri

Fren Balata Kontrolü

Fren balata aracınızı istediğiniz anda yavaşlatmanızı ya da durdurabilmenizi sağlayan fren sisteminizin en önemli parçalarından biri kuşkusuz fren balatalarıdır. Fren balatalarının ömrü kullanımına, fren sıklığına göre değişiklik gösterebilmektedir. Fren balataların zarar görmesi  fren disklerinin aşınmasına neden olur. Ani frenlemede araç kontrolünü kaybetmenize neden olabilir.

Fren balatalarınızın değişimi esnasında gerekli tüm teknik veriler ve prosedürlere kesintisiz erişim, tam anlamıyla profesyonellik ve Bosch yedek parça kalitesi ile değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazırız.

Fren Disk Kontrolü

Fren balatalarının fren diskine uyguladığı sürtünme kuvveti ile aracın frenlemesini sağlayan fren yapı sistemidir. Fren disk kontrolünün düzenli olarak yapılması şarttır. Fren sisteminde önemli rol oynayan diskler fazlaca yıpranırlar.

Hatalı işlem, eksik tespit seçeneği bulunmayan araç fren sistemleriniz için Ece Otomotiv Bosch Car Service olarak son derece hassasiyet ile verdiğimiz hizmetten faydalanmak sizin de hakkınız.